Льняний плед "Монохром" сіро - червоного кольору, прикрашений жаккардовім геометричним візерунком та бахромою.
Розмір пледу 120 см на 175 см. Плед мякий та приємний на дотик.
Плед виготовлений з натурального льону (83%), з додаванням бавовняного волокна (17%).
Щільність тканини складає 290 грамів /кв.м.
Льняний плед "Монохром" запакований у подарункову упаковку зі стрічкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Оршанский льнокомбинат |
| Страна производитель | Беларусь |
| Ширина | 120 см |
| Длина | 175 см |
| Подарочная упаковка | Да |
| Плотность | 290 г/м2 |
| Материал | Лен |
| Тип ткани | Лен |
| Состав | |
| Хлопок | 17 % |
| Лен | 83 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Отделка и украшения | Жаккардовый узор |
| Размеры | |
| Ширина покрывала | 120 см |
| Длина покрывала | 175 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 240 ₴/упаковка




